Porażka rocznika 2007 A

Po dobrym meczu (a szczególnie I połowie) Orlicy Starsi ulegli w I lidze WZPN Sucharom 1:4.Mieliśmy w tym meczu sporo sytuacji jak i szczęścia, bo możliwości do zdobycia goli było sporo tak po jednej jak i drugiej stronie. Pierwsza odsłona bardzo dobra w naszym wykonaniu. Byliśmy skoncentrowani i czujni. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale dobrze dysponowany bramkarz gości nie pozwalał na to by strzały Maćkowiaka, Dudzińskiego czy Jopka, a także Gołuńskiego i Kowalewskiego wpadły do bramki. Po bezbramkowej I połowie dosłownie na kilka minut w drugiej dużo niedokładności i złych decyzji skończyło się dla nas utratą czterech goli. Kontaktową swoją kolejną bramkę ustrzelił jeszcze Maćkowiak, ale to było dzisiaj za mało by powstrzymać przyjezdnych. Popełniliśmy dzisiaj dosłownie kilka błędów, do tego kilka pomyłek młodego arbitra i porażka gotowa. Nie poddajemy się i gramy dalej. Brawa dla Orlików za zaangażowanie w całym spotkaniu.

WIELKOPOLSKA Komorniki – SUCHARY Suchy Las 1:4 (0:0)

bramka: Maksymilian Maćkowiak

Wielkopolska:Janicki,Maćkowiak, Kowalewski, Posadzy F,Dudziński,Jopek,Michalak, Brodzik, Strozynski, Kodyniak,Gołuński.