Porażka Pierwszego Zespołu Wielkopolski z Koroną Bukowiec

W 6 kolejce Red-Box Klasy Okręgowej do Komornik zawitała drużyna Korony Bukowiec. W pierwszej połowie mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska, lecz to nasz zespół stworzył 3 bardzo dobre sytuacje bramkowe a swoje szanse na strzelenie bramki mieli kolejno Kacper Wilczyński, Marcin Depczyński i Mateusz Wiśniewski, niestety zabrakło skuteczności i pierwsza połowa zakończyła się 0-0. W drugiej połowie kibice zobaczyli 1 bramkę – niestety zdobyli ją gracze Korony Bukowiec. Wielkopolska dążyła do wyrównania, tworzyła sytuacje, lecz kolejny raz zawiodła skuteczność pod bramką gości.
W przyszłym tygodniu Wielkopolska wyjedzie w długą podróż do Kębłowa aby tam powalczyć o komplet punktów.

Wielkopolska Komorniki 0-1 Korona Bukowiec

0-1 55 min. Korona Bukowiec

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Piotr Brych, Jakub Kaźmierczak, Bartosz Stefaniak, Łukasz Wojciechowski- Kacper Wilczyński, Marcin Popiół, Mikołaj Fręśko, Mateusz Wiśniewski (kapitan) , Marcin Depczyński – Aleksander Deckert, Mikołaj Nowak, Stephan Shchurko, Filip Nowicki, Michał Kaczmarek.