Płomień zgarnia 3 punkty

W 4 kolejce V ligi do Komornik zawitała drużyna Płomienia Przyprostynia i trzeba przyznać, że obyta w tej lidze drużyna prezentowała się bardzo dobrze. Szczególnie w pierwszej połowie nasze zespól nie mógł sobie poradzić z przeciwnikiem i tylko naszemu bramkarzowi zawdzięczamy ze do przerwy było 0-2. W przerwie trener Miklosik dokonał 4 zmian, na boisku pojawili się Mateusz Wiśniewski, Łukasz Wojciechowski, Michał Kaczmarek, Stephan Shchurko. Od 46 minuty gra Wielkopolski wyglądała już bardzo przyzwoicie. W 48 minucie Mikołaj Łoniewski idealnie zagrał do Huberta Chełmińskiego i zrobiło się 1-2. Cała druga połowa to zarówno sytuacje bramkowe Wielkopolski jak i Gości, lecz wynik meczu już się nie zmienił I to goście inkasują komplet punktów. Oprócz porażki martwi kolejną już kontuzja w zespole. W 70 minucie boisko musiał opuścić Hubert Chełmiński który odniósł kontuzję kolana i tym samym dołącza do długiej listy zawodników kontuzjowanych.

Wielkopolska Komorniki- Płomień Przyprostynia 1-2

0-1 27 min. Płomień
0-2 43 min. Płomień
1-2 48 min. Hubert Chełmiński as. Mikołaj Łoniewski

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Bartosz Stefaniak, Jakub Kaźmierczak, Marcin Depczyński ( kapitan) – Hubert Chełmiński, Szymon Rożek, Mikołaj Kania, Mikołaj Łoniewski, Marcin Grabarz- Marcin Ogrodowczyk, Mateusz Wiśniewski, Stephan Shchurko, Łukasz Wojciechowski, Michał Kaczmarek, Michał Ratajski, Kacper Wilczyński, Kasper Sobieralski.