Piłkarski Dzień Talentu 2020 dla najmłodszych!

Sił mogą spróbować wszyscy chętni urodzeni w latach 2013-2015.
Mali i więksi adepci piłki nożnej będą mogli spróbować sił w zadaniach przygotowanych przez trenerów stosownie do wieku i… zdecydować się na grę w naszym Klubie.
17 czerwca godz. 18.30 zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013, 2014, 2015.
ul. Jeziorna 5, Komorniki


Piłkarski Dzień Talentu to dzień otwarty naszej Akademii Piłkarskiej. Dla nas możliwość do spotkania dziewcząt i chłopców, którzy dopiero zaczynają piłkarską przygodę. Ale także tych tych, którzy mają psychofizyczne predyspozycje do gry w piłkę lecz wcześniej nie trafili we właściwe miejsce.
Dla rodziców to niezobowiązująca okazja do zasięgnięcia dokładnych informacji o naszych propozycjach dla Twojego dziecka. Porozmawiania z trenerami.
Zapraszamy!

Zgłoszenia i informacje o Piłkarskim Dniu Talentu 2020 u koordynatora naszej Akademii Piłkarskiej trenera Arkadiusza Miklosika tel. 605 674 270.
Jeśli wybierasz się do nas prześlij nam tutaj rocznik swojego dziecka – to pozwoli nam lepiej zaplanować Dzień Talentu.

Trwa także nabór do drużyn roczników 2009-2006, chętnych zapraszamy do kontaktu z trenerem prowadzącym drużynę danego rocznika.

W pracy szkoleniowej kładziemy nacisk na dostosowanie programu szkolenia do aktualnych możliwości zawodnika. Na pierwszym planie stawiamy nie wyniki lecz rozwój umiejętności piłkarskich u młodych zawodników.
Wierzymy też, że dobra atmosfera w zespole jest sprzymierzeńcem w rozwoju zawodnika i realizacji wspólnych drużynowych celów.
Przyjdź i rozwijaj się z nami: w przemyślany sposób, dobrej atmosferze, na wysokim poziomie, w Akademii Piłkarskiej, której poziom organizacji szkolenia potwierdzony jest złotym certyfikatem PZPN.

Więcej o Akademii Piłkarskiej LKS Wielkopolska Komorniki można przeczytać w reportażu Weszło.Junior

Fotorelacja z ubiegłorocznego Piłkarskiego Dnia Talentu 2019