Pierwszy Zespół. W meczu z AP Reissa Poznań punkty uciekły w 95 minucie

Rozgrywki ligowe zbliżają się do końca i w przedostatnim meczu wyjazdowym z AP Reissa Seniorzy byli blisko remisu, ale po kolei.
Pierwsza połowa bardzo wyrównana, ale lepsze okazje do zdobycia gola miał nasz zespół i ponownie zawodziła skuteczność. W 42 minucie Łukasz Wojciechowski zdecydował się na strzał z 25 m i padła bramką którą określą się “stadiony świata” potężna bomba, piłka odbiła od poprzeczki i 1-0 dla Wielkopolski. Niestety druga połowa zaczęła się źle, bo już w 49 minucie rzut karny dla gospodarzy i było 1-1.
Dalsza część gry również wyrównana, najlepsze okazje do zdobycia gola miał Filip Nowicki, Michał Kaczmarek, lecz w 95 minucie AP Reissa miała rzut rożny – błąd naszych zawodników w kryciu i gospodarze zdobyli zwycięskiego gola.

AP Reissa 2:1 Wielkopolska Komorniki

0-1 42 min. Łukasz Wojciechowski
1-1 49 min. AP Reissa (karny)
2-1 95 min. AP Reissa

Skład Wielkopolski: Maksymilian Suwiczak – Dawid Jurga – Bartosz Stefaniak, Aleksander Deckert, Łukasz Wojciechowski- Mikołaj Łoniewski, Jakub Wojtyczka, Filip Nowicki, Damian Górny, Kamil Kołodziej (kapitan) – Mikołaj Nowak, Stephan Shchurko, Jakub Ignasiak, Michał Kaczmarek, Antoni Rosa, Franciszek Bucikiewicz, Stanisław Talkowski.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!