Pierwszy Zespół inkasuje 3 punkty z Polaninem Strzałkowo

W sobotę gościliśmy w Komornikach Zespół Polanina Strzałkowo i wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki bój z drużyna która jest obyta w V ligowych rozgrywkach. Pierwsza połowa była wyrównana a swoje okazje miała Wielkopolska jak i goście.
Druga część meczu to już prawdziwy popis gry naszego zespołu. Prowadzenie Wielkopolsce dał najlepszy tego dnia na boisku Szymon Rożek który wykorzystał podanie Michała Kaczmarka. Trzy minuty później ponownie Kaczmarek idealnie obsłużył Szymona Rożka i było 2-0.
Po zdobyciu drugiej bramki przez Wielkopolskę inicjatywę przejęli goście i już w 68 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Przez kolejne minuty Polanin dominował na boisku lecz nie potrafił zamienić przewagi optycznej na gola.
Ostatnie 10 minut meczu był popisem rezerwowych tego dnia. Wracający po 3 miesięcznej kontuzji Kamil Kołodziej najpierw podwyższył prowadzenie na 3-1 a cztery minuty później zdobył swoją drugą bramkę która była golem na 4-1 .
W 92 minucie Kacper Wilczyński pięknym strzałem ustalił wynik spotkania na 5-1. Jeszcze w ostatnich minutach swoje kolejne szanse na zdobycie gola mieli Kamil Kołodziej i Kacper Wilczyński lecz bramkarz gości stanął na wysokości zadania i nie dal się pokonać.
Wielkie brawa dla naszej drużyny za ambicję, zaangażowanie i wiarę w zwycięstwo. Wiemy jak ciężkie wyzwanie stoi przed nami żeby się utrzymać w V lidze na następny sezon dlatego tak ważne jest wasze wsparcie, bo razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

5-1 92 min. Kacper Wilczyński as. Stephan Shchurko

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek-Jakub Ignasiak, Jakub Kaźmierczak, Bartosz Stefaniak, Marcin Depczyński ( kapitan)- Mikołaj Łoniewski, Adam Polechoński, Szymon Rożek, Maciej Kaczmarkiewicz, Michał Kaczmarek-Marcin Ogrodowczyk, Łukasz Wojciechowski, Kacper Wilczyński, Maksymilian Suwiczak, Stephan Shchurko, Dawid Jurga, Kamil Kołodziej, Marcin Grabarz, Mateusz Fabisz.

W tym meczu swój debiut w barwach Wielkopolski zaliczyli Dawid Jurga i Maciej Kaczmarkiewicz których serdecznie witamy w naszym zespole.