Pierwszy mecz sezonu Trampkarzy C2 z Orlikiem Poznań

W sobotę, 25.04 zespół Trampkarzy Młodszych wznowił rozgrywki w 2 lidze okręgowej po kilkumiesięcznej przerwie. Na początek przyszło nam się zmierzyć z beniaminkiem 2 ligi, Orlikiem Poznań, który rundę jesienna spędził na poziomie 1 ligi.
Zapowiadało to ciekawe i trudne spotkanie dla naszych chłopów. Mecz lepiej rozpoczęli przeciwnicy, którzy już po 6 minutach gry prowadzili 2:0. Po słabym początku Wielkopolska pomału rozkręcała się z każdą minutą, doprowadzając tuż przed przerwa do remisu.
Na drugą cześć spotkania Nasi zawodnicy wyszli zdeterminowani, aby strzelić kolejne bramki, jednak w tym fragmencie gry zabrakło skuteczności i dokładności w zakończeniu akcji. Przeciwnicy kilkukrotnie wyszli z kontratakiem co przyniosło im kolejne dwie bramki. Na zakończenie, Patryk Skowronski popisał się precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego z około 30 metrów zamykając wynik meczu.

Wielkopolska 3:4 Orlik Poznań

Bramki: Patryk Skowronski x2, Stanisław Piątek

Wielkopolska zagrała w składzie: Draszkiewicz, Kózka, Ratajczak, Wasilewski, Schneider, Nowak, Ławniczak, Skowroński, Drzewiecki, Maligranda, Niemiro, Kukulski, Piątek, Tomaszyk.