Pierwsze przełożone spotkanie – Wielkopolska – Concordia Murowana Goślina

W środowe popołudnie niestety nie sprostaliśmy wyżej notowanemu rywalowi jakim był Concordia Murowana Goślina. Na początku spotkania w 6 minucie prowadzenie dał nam Maciej Waskowski. W 25 minucie groźna kontuzja odnowiła się Błaszczykowi Krzysztofowi i najprawdopodobniej czeka go znowu przerwa w grze. Tak było do przerwy.

Goście na początku drugiej połowy strzelili nam dwie bramki w 48 i 55 a trzecią dołożyli w 65 i przegrywaliśmy już 1:3. Zdołaliśmy jeszcze poderwać się do ataku i w 78 minucie po faulu w polu karnym na Łukaszu Kazanie jedenastkę pewnie wykorzystał Wojciechowski Szymon. Wyrównać jednak już nie zdołaliśmy i przegraliśmy na wiosnę u siebie już drugie spotkanie.

Wielkopolska – Concordia Murowana Goślina 2:3 (1:0)

1:0 Waskowski Maciej 6′
1:1 Concordia 48′
1:2 Concordia 55′
1:3 Concordia 65′
2:3 Wojciechowski Szymon 79′ (karny)

Wielkopolska: Kiciński, Waskowski Marcin, Soboczyński, Wojciechowski, Plewa Przemysław, Brych, Becker(80’Mączyński), Błaszczyk(25’Kazana), Plewa Andrzej, Waskowski Maciej(75’Majchrzak),
Kartki: żółta – Brych, Becker, Waskowski Marcin.
W meczu nie zagrali: Wasilewski – za kartki, Degórski – praca, Małecki – jeszcze przerwa za kartki.

W najbliższą niedzielę zagramy także u siebie tym razem pojawi się u nas ekipa Warty Sieraków z którą przegraliśmy na jesień 1:0. Czas na rewanż i wygraną u siebie.
Mecz odbędzie się o godz. 14. 00. Serdecznie na mecz zapraszamy.