Pewne zwycięstwo w Pucharze z Orkanem Konarzewo

Dzisiaj to my byliśmy górą ogrywając Orkan na jego własnym terenie. Awansowaliśmy do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski pokonując gospodarzy 3:2. Mecz dobrze ułożył się dla nas bo już na początku spotkania najpierw po bramce Adama Łyska na 1:0 a chwilę później po akcji Radka Ołdyńskiego prowadziliśmy 2:0. Gospodarze jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania i do przerwy było 2:1.

Po zmianie stron Orkan przydusił nas mocniej i wyrównał na 2 do 2. Jednak to my dzisiaj bardziej chcieliśmy wygrać i odwdzięczyć się za porażkę w lidze. Po akcji w 70 min drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Adam Łysek-3:2 dla Wielkopolski. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie chociaż w 89 min jeszcze raz Adam Łysek w sytuacji sam na sam fatalnie spudłował i nie przypieczętował tym samym pewnego zwycięstwa nad Orkanem.

Orkan Konarzewo – EWPA Wielkopolska Komorniki 2:3(1:2)

Bramki: Adam Łysek-2, Radosław Ołdyński
Wielkopolska: Kiciński, Plewa, Wasilewski, Wojciechowski, Mączyński, Chełmiński D, Małecki, Antysiak, Sobociński, Łysek, Ołdyński.

W sobotę o godz. 16.00 o kolejne punkty ligowe walczyć będziemy w Dusznikach z Sokołem.