Komplet punktów w Dusznikach

Kolejne ważne punkty zdobyliśmy w Dusznikach ogrywając miejscowych 2:1. Wynik do przerwy 2:0 po bramkach najpierw Adama Baranowskiego a chwilę później bramka Szymona Wojciechowskiego z rzutu karnego. Po przerwie dla nas kolejne 100-procentowe sytuacje co najmniej 4 lecz bez podwyższenia wyniku. Jednak jeśli my nie chcieliśmy strzelać to zrobili to gospodarze. Końcówka przy wyniku 2:1 była bardzo nerwowa jednak doskonale dysponowany tego dnia Arek Ciecierski był nie do pokonania. Trzykrotne efektowne jego parady uchroniły nas od zmiany wyniku. Brawo “Cicik”.

Sokół Duszniki – EWPA Wielkopolska Komorniki 1:2(0:2)

Bramki: Baranowski, Wojciechowski (karny).
Wielkopolska: Ciecierski, Plewa, Wasilewski, Wojciechowski, Makowiecki, Chełmiński D, Małecki, Chełmiński H, Antysiak, Łysek, Baranowski.

W tą niedzielę gramy z Patrią Buk. Na pewno jesteśmy faworytem tego pojedynku i powalczymy oczywiście o kolejny komplet punktów. Mecz w najbliższą niedzielę na stadionie w Komornikach o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy.