Ostatnia kolejka w Komornikach i remis z Mawit Lwówek

Ostatnia kolejka i mecz z Mawitem Lwówek jeśli chodzi o I połowę ułożył się dla nas idealnie. Bramkę już w 8 min. zdobył po rzucie wolnym Mirek Degórski. Kilka minut później po zagraniu z lewej strony Adama Łyska idealnie podanie wykorzystał Piotrek Brych strzelając na 2:0. Potem rzut karny dla gości obronił Andrzej Kiciński i tak w skrócie wyglądało pierwsze 45 min. W II połowie do odrabiania strat zabrali się z większym zaangażowaniem goście. Bramkę najpierw w 58′ po raz pierwszy trafił Koshakow na 2:1 a w 80 min z ostrego konta trafił po raz drugi. Był remis 2:2 mecz się zaostrzył.
Niestety w drugiej połowie niewykorzystane sytuacje Brycha, Kazany i jeszcze dwie kolejne zemściły się i w 89′ bramkę na 2:3 strzelił Mawit. Sędzia doliczył 2 minuty. W 90′ po faulu na Mączyńskim Plewa z rzutu wolnego dośrodkował długą piłkę w pole karne a tam w sporym zamieszaniu najbardziej przytomnie zachował się wprowadzony w 80 minucie Dawid Pytlak który strzelił bramkę wyrównującą. Niedosyt pozostaje bo prowadziliśmy i popełniając tylko 3-4 błędy Mawit potrafił je wykorzystać i zdobył gole. Ostatecznie po walce i dużym zaangażowaniu remisujemy jak przed tygodniem w Szamotułach tym razem z bardzo silną ekipą ze Lwówka.

EWPA Wielkopolska Komorniki – MAWIT Lwówek 3:3 (2:0)

Bramki: Degórski Mirosław, Brych Piotr, Pytlak Dawid
Wielkopolska: Kiciński, Waskowski, Soboczyński, Plewa, Mączyński, Rybak (Kazana), Ołdyński, Degórski, Małecki, Łysek (Pytlak), Brych (Baranowski).