Orlicy E1 – 3 miejsce na podium w Turnieju SGB Jarocin CUP 2022

Kolejny turniej SBG w Jarocinie za nami. Tym razem mieliśmy okazję do gry w systemie 9v9 czyli w kategorii Młodzika, w której będziemy rywalizować od przyszłego sezonu.
W grupie mieliśmy do rozegrania 6 meczów. Bilans 4 wygrane, 2 remisy przy bramkach 13:2, pozwolił zająć nam 1 grupowo miejsce. W fazie finałowej w ćwierćfinale trafiliśmy na Football Academy Legnica. Wygrana 2:1 po golu w ostatniej sekundzie i awans do półfinału.
W półfinale rewanż za remisowy mecz w grupie z AP Karol Piątek Luzino. Intensywny i dramatyczny mecz, niestety kończymy porażką.
Przy stanie 1:1 na 5 min przed końcem, wykluczony został nasz zawodnik i do końca musieliśmy grać w osłabieniu. Tym razem to nasz zespół traci gola w końcówce i została nam gra o 3 miejsce w turnieju.
Tam spotkaliśmy się z ekstraklasową Akademia Warty Poznań. Swoją wyższość udokumentowaliśmy 2 golami.

3 miejsce w ogólnopolskim turnieju to na pewno duży sukces naszego zespołu. Dobra i skuteczna gra, dobra organizacja w obronie i kreatywność w ataku. To główne rzeczy, które można było zobaczyć w grze Wielkopolski Komorniki. Do najlepszej piątki zawodników turnieju został wybrany z naszej drużyny Bartosz Marcinkowski, najwięcej goli dla nas strzelili Michal Garczarek – 7, Filip Stachowski – 5, najwięcej asyst miał Filip Stachowski – 6.

Skład: Sadłocha Chrzanowski Desperak Stachowski Garczarek Szklarski Szymanowski Marcinkowski Wejkszner Samelski Klemens Jaczyński Deręgowski oraz największy pechowiec – Adamski, który mimo, że doznał urazu na rozgrzewce przed pierwszym meczem i nie mógł wystąpić w turnieju, ale był z drużyną i wspierał kolegów z ławki…

Więcej zdjęć z turnieju
1. dzień LKS Wielkopolska Komorniki
2. dzień LKS Wielkopolska Komorniki
3. dzień LKS Wielkopolska Komorniki

KKS Kalisz, AP Karola Piątka Luzino, Wielkopolska Komorniki.

Warta Poznań, AP Reissa Poznań, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Football Academy Legnica, AP Reissa Jarocin, TS Przylep, Celuloza Kostrzyn, Progres Gorzów, Czarni Szczecin.

Komentowanie jest wyłączone.