Na trudnym terenie, 3 punkty w cenie! Mecz z Kłosem Gałowo

W 12 kolejce ligi okręgowej, pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki wybrał się do Gałowa aby zmierzyć się z beniaminkiem “okręgówki” miejscowym Kłosem. Gospodarze, którzy świetnie radzą sobie na własnym terenie i tym razem okazali się bardzo wymagającym przeciwnikiem dla naszego zespołu.
Po pierwszych 45 minutach spotkania i prowadzeniu Wielkopolski 4-1 (bramki zdobyli kolejno: Marcin Depczyński, Michał Kaczmarek, Hubert Chełmiński i Franciszek Siwek) wydawało się że jest już “po meczu”.
Jeszcze bramka w 52 minucie bramka na 5-1 Huberta Chełmińskiego pozwoliła twierdzić że punkty jadą do Komornik. Od tego momentu jakby coś w gospodarzy wystąpiło i zaczęli walczyć “jeden za drugiego” i tworzyć znakomite sytuacje podbramkowe. Efektem ich starań były bramki na 2-5, 3-5 i 4-5. Kiedy wydawało się, że Kłos doprowadzi do remisu wzorową kontrę wyprowadziła Wielkopolska, pięknie rozklepana obrona gospodarzy przez Chełmińskiego, Siwka i Deckerta, lecz nasz napastnik przestrzelił z 8 metrów.
Jeszcze w 94 minucie gospodarze mieli okazję na zdobycie bramki wyrównujące, na szczęście czujnie zachowała się formacja obronna naszego zespołu i stało się jasne, że punkty jadą do Komornik. Siódme zwycięstwo z rzędu stało się faktem. Niestety martwią stracone cztery gole.

Wielkie brawa dla drużyny Kłosu Gałowa za bardzo ambitną postawę – dla naszych zawodników brawa za kolejny komplet punktów na obcym terenie.

Kłos Gałowo- Wielkopolska Komorniki 4-5

0-1 23 min. Marcin Depczyński as.Michał Kaczmarek
0-2 27 min. Michał Kaczmarek as. Franciszek Siwek
1-2 34 min. Gospodarze
1-3 37 min. Hubert Chełmiński as. Marcin Depczyński
1-4 45 min. Franciszek Siwek (karny, faul na Kaczmarku )
1-5 52 min. Hubert Chełmiński as. Michał Kaczmarek
2-5 55 min. Gospodarze