Młodzicy D2 po dwóch pierwszych spotkaniach ligowych

Dwa pierwsze mecze ligowe w Lidze Wojewódzkiej D2 za drużyną Młodzików D2. Na inaugurację rozgrywek odnieśliśmy zwycięstwo 2:1 z Unią Swarzędz. Dużo strzałów z naszej strony, wiele dobrych momentów w fazach przejścia i poprawna organizacja obrony wpłynęły na pierwsze 3 pkt w nowym sezonie. Dwa gole zdobył Michał Garczarek. Skład: Mieloszyk, Chrzanowski, Desperak, Stachowski, Garczarek, Szklarski, Szymanowski, Marcinkowski, Adamski, Garczarek, Klemens, Wejkszner.
W drugim meczu, w miniony weekend podejmowaliśmy Wartę Poznań. Szybko zdobyliśmy bramkę i do przerwy kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Drugą połowę kontrolował zespół gości. Za dużo było nerwowych momentów w atakowaniu, brakowało z naszej strony dłuższego utrzymania piłki. Warta pod koniec meczu wyrównała i mecz zakończył się remisem.
Gol Michał Garczarek. Skład: Stachowski, Szklarski, Deręgowski, Marcinkowski, Wejkszner Adamski, Klemens, Chrzanowski, Desperak, Garczarek, Sobczak, Szymanowski.

Więcej zdjęć z ostatniego spotkania Wielkopolska Komorniki – Warta Poznań na LKS Wielkopolska Komorniki