Młodzicy D1 wygrywają z AP FUN. Reissa Poznań

W sobotę drużyna Młodzików D1 Wielkopolski Komorniki rozegrała 3 kolejkę Ligi Wojewódzkiej WZPN, na własnym boisku w Szreniawie przy ul. Poznańskiej, podejmowaliśmy zespół FUN AP Reissa. Od początku meczu mocno zaatakowali goście, lecz te ataki nie przyniosły efektu w postaci zdobycia gola.
Z każdą minutą gospodarze z Komornik zwiększali swoją przewagę, czego efektem były zdobyte dwa gole w końcówce pierwszej połowy. W drugiej części meczu, po zmianie stron, gospodarze potwierdzili przewagę zdobywając kilka bramek, natomiast goście przeprowadzili kilka szybkich i groźnych kontrataków, które w końcówce meczu przyniosły efekt w postaci zdobytej bramki.
Brawa za postawę dla zawodników obu drużyn, i kolejny świetny mecz w wykonaniu naszych zawodników.

Wielkopolska Komorniki 6-1 AP FUN. Reissa Poznań

Wielkopolska Komorniki Młodzik D1 rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:
Mieloszyk, Sadłocha, Marcinkowski, Desperak, Sobczak, Kowalski, Garczarek, Stachowski, Adamski, Wejkszner, Szklarski, Klemens, Kołodziejczyk, Borowiak.

Bramki: 2 – Garczarek, 2 – Stachowski, 1 – Sobczak, 1 – Desperak.
Asysty: 3 – Stachowski, 1 – Wejkszner, 1 – Kowalski, 1 – Sobczak.

W najbliższą sobotę 16.09.2023 roku o godz. 12:30 na stadionie w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 12, zagramy 4 kolejkę Ligi Wojewódzkiej WZPN z Warta Poznań. Wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej, zapraszamy na mecz.

Komentowanie jest wyłączone.