Pierwszy Zespół zgarnia komplet punktów po meczu z Orłem Granowo

Kolejne 3 punkty dopisują sobie zawodnicy Arkadiusza Jopka po zwycięstwie z Orłem Granowo. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Wielkopolski I ponownie zawodziła skuteczność pod bramką przeciwnika min. słupek Marcina Ogrodowczyka i poprzeczka Mateusza Wiśniewskiego. Druga część spotkania zaczęła się idealnie dla naszej drużyny bo już w 47 minucie błąd w przyjęciu piłki popełnił obrońca Orła zagrywając ręką we własnym polu karnym i sędzia główny wskazał na „11”. Pewnym strzelcem rzutu karnego był Marcin Popiół który dał prowadzenie Wielkopolsce 1-0.
W 49 minucie Dawid Jakubiak po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie na 2-0 i wydawało się ze jest ” po meczu”. Niestety kolejny raz niewykorzystane sytuacje na 3-0 a do tego błędy w obronie spowodowały że goście strzelili bramkę kontaktową na 2-1 i w szeregi gospodarzy wdarła się nerwowość.
W 82 minucie goście ponownie wykorzystali gapiostwo w obronie Wielkopolski i zrobiło się 2-2. Na szczęście dla Wielkopolski w 94 minucie Aleksander Deckert pokazał próbkę swoich umiejętności i pięknym strzałem pod poprzeczkę zapewnił Wielkopolsce wygraną.

Punkty zasłużenie zostały w Komornikach, bo Wielkopolska była w tym meczu zdecydowanie lepsza i tylko na własne życzenie dała zawodnikom Orła Granowo na nadzieję wywiezienie punktów z Jeziornej.
Dla drużyny gości podziękowania za mecz, oraz za pozostawioną szatnie po meczu która wyglądała jak przed ich przyjazdem, brawo!

Wielkopolska Komorniki 3-2 Orzeł Granowo

1-0 47 min. Marcin Popiół rzut karny
2-0 49 min. Dawid Jakubiak
2-1 69 min. Orzeł Granowo
2-2 82 min. Orzeł Granowo
3-2 94 min. Aleksander Deckert

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Piotr Brych, Jakub Kaźmierczak, Mikołaj Fręśko, Łukasz Wojciechowski – Damian Górny, Kamil Kołodziej, Marcin Popiół, Mateusz Wiśniewski (kapitan), Dawid Jakubiak – Marcin Ogrodowczyk, Stephan Shchurko, Filip Nowicki, Michał Kaczmarek, Aleksander Deckert, Karol Plenzler, Maksymilian Suwiczak, Kacper Wilczyński.
Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!