Pierwszy Zespół zgarnia komplet punktów po meczu z Orłem Granowo

Kolejne 3 punkty dopisują sobie zawodnicy Arkadiusza Jopka po zwycięstwie z Orłem Granowo. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Wielkopolski I ponownie zawodziła skuteczność pod bramką przeciwnika min. słupek Marcina Ogrodowczyka i poprzeczka Mateusza Wiśniewskiego. Druga część spotkania zaczęła się idealnie dla naszej drużyny bo już w 47 minucie błąd w przyjęciu piłki popełnił obrońca Orła zagrywając ręką we własnym polu karnym i sędzia główny wskazał na “11”. Pewnym strzelcem rzutu karnego był Marcin Popiół który dał prowadzenie Wielkopolsce 1-0.
W 49 minucie Dawid Jakubiak po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie na 2-0 i wydawało się ze jest ” po meczu”. Niestety kolejny raz niewykorzystane sytuacje na 3-0 a do tego błędy w obronie spowodowały że goście strzelili bramkę kontaktową na 2-1 i w szeregi gospodarzy wdarła się nerwowość.
W 82 minucie goście ponownie wykorzystali gapiostwo w obronie Wielkopolski i zrobiło się 2-2. Na szczęście dla Wielkopolski w 94 minucie Aleksander Deckert pokazał próbkę swoich umiejętności i pięknym strzałem pod poprzeczkę zapewnił Wielkopolsce wygraną.

Punkty zasłużenie zostały w Komornikach, bo Wielkopolska była w tym meczu zdecydowanie lepsza i tylko na własne życzenie dała zawodnikom Orła Granowo na nadzieję wywiezienie punktów z Jeziornej.
Dla drużyny gości podziękowania za mecz, oraz za pozostawioną szatnie po meczu która wyglądała jak przed ich przyjazdem, brawo!

Wielkopolska Komorniki 3-2 Orzeł Granowo

1-0 47 min. Marcin Popiół rzut karny
2-0 49 min. Dawid Jakubiak
2-1 69 min. Orzeł Granowo
2-2 82 min. Orzeł Granowo
3-2 94 min. Aleksander Deckert

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Piotr Brych, Jakub Kaźmierczak, Mikołaj Fręśko, Łukasz Wojciechowski – Damian Górny, Kamil Kołodziej, Marcin Popiół, Mateusz Wiśniewski (kapitan), Dawid Jakubiak – Marcin Ogrodowczyk, Stephan Shchurko, Filip Nowicki, Michał Kaczmarek, Aleksander Deckert, Karol Plenzler, Maksymilian Suwiczak, Kacper Wilczyński.
Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

Więcej zdjęć na LKS Wielkopolska Komorniki

Komentowanie jest wyłączone.