Młodzicy D1 nie oddali punktów w meczu z Promieniem Opalenica

W ostatnią niedzielę 8.10 drużyna Młodzików D1 Wielkopolski Komorniki rocznik 2011 rozegrała 8 kolejkę Ligi Wojewódzkiej WZPN, podejmując zespół Promień Opalenica.

W pierwszej połowie spotkania, drużyna z Komornik rozgrywała bardzo dobre zawody, cały czas atakując i kontrolując grę, efektem czego było strzelenie 1 bramki przez Naszych zawodników. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, cały czas zawodnicy z Komornik przeważali na boisku i kontrolowali grę, czego efektem były kolejne gole. Wynik końcowy 6:0, 3 pkt. zostają w Komornikach.

Wielkopolska Komorniki Młodzik D1 rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:
Mieloszyk, Desperak, Sobczak, Kowalski, Stachowski, Adamski, Szklarski, Wilczyński, Wawrzyniak, Babijów, Szyszka, Podlak, Garczarek, Wejkszner

Bramki: 2 – Garczarek, 2 – Babijów, 1 – Sobczak, 1 – Stachowski
Asysty: 1 – Wilczyński, 1 – Wawrzyniak, 1 – Szyszka, 1 – Szklarski, 1 – Adamski, 1 – Kowalski

W przyszłą niedzielę 15.10 o godz. 10:00 wyjątkowo na stadionie Grom Plewiska przy ul. Szkolnej, zagramy mecz rewanżowy z Canarinhos Skórzewo. Wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej, zapraszam do kibicowania naszemu zespołowi.