Lider lepszy o dwie bramki. Wiara Lecha – Wielkopolska Komorniki

W sobotnie popołudnie Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki wybrał się do Poznania na ulicę Gdańską, żeby zmierzyć się z liderem Red-Box V ligi – Wiarą Lecha Poznań. Drużyna gospodarzy jedną nogą jest już w 4 lidze i potrzebowała zwycięstwa żeby przybliżyć się do celu. Mimo większego posiadania piłki pierwsza bramką dla Wiary padła dopiero 37 minucie po rzucie różnym.
Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, czyli Wiara Lecha operowała piłką a Wielkopolska próbowała kontratakować. W 73 minucie ponownie Wiara Lecha wykorzystała lepsze warunki fizyczne swoich zawodników i strzałem głową z 7 metra podwyższyła wynik na 2-0.
W meczu z liderem swoje debiuty w piłce seniorskiej zaliczyli Stanisław Talkowski i Antoni Rosa.

Wiara Lecha Poznań 2:0 Wielkopolska Komorniki

Skład Wielkopolski: Paweł Kulak – Jakub Ignasiak, Bartosz Stefaniak, Marcin Depczyński (kapitan), Łukasz Wojciechowski – Leon Czajkowski, Filip Nowicki, Jakub Wojtyczka, Mikołaj Łoniewski, Stephan Shchurko – Mikołaj Nowak, Antoni Rosa, Stanisław Talkowski, Mikołaj Kania.