Kolejny sparing. Młodzicy D1 zagrali z KP Polonia Leszno

W ostatnią niedzielę 4.02 drużyna naszych Młodzików z rocznika 2011 rozegrała kolejny sparing w toku przygotowań do rundy wiosennej, na boisku w Szreniawie przy ul. Poznańskiej podejmowaliśmy zespół Polonia Leszno rocznik 2011.

Mecz był prowadzony w szybkim tempie, od początku meczu nieznaczną przewagę mieli goście zdobywając bramki po stałych fragmentach gry. Z każdą minutą zawodnicy z Komornik zdobywali przewagę, rozgrywając bardzo dobre zawody piłkarskie. Zawodnicy realizowali założenia meczowe, wynikające z ostatniego mikrocyklu treningowego, grając pewnie w defensywie. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, mecz zakończył się wynikiem zwycięstwem drużyny Wielkopolska Komorniki.

Wielkopolska Komorniki Młodzik D1 rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:

Babijów, Wilczyński, Wawrzyniak, Garczarek, Sadłocha, Kowalski, Wejkszner, Marcinkowski, Sobczak, Szklarski, Mirek, Szyszka, Klemens, Piechnicki, Desperak.

Bramki: 2 – Wilczyński, 1 – Garczarek, 1 – Babijów, 1 – Desperak, 1 – Wawrzyniak
Asysty: 2 – Szklarski, 1 – Piechnicki, 1 – Garczarek, 1 – Desperak, 1 – Wawrzyniak

Następny mecz kontrolny gramy na wyjeździe w Licheniu 7.02 o godz. 18:30, z Arką Gdynia rocznik 2011. Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do kibicowania.

Komentowanie jest wyłączone.