Kolejnej niespodzianki nie było

W ostatnim meczu sezonu Lech Poznań pewnie pokonał przy Bułgarskiej rocznik 2007A 5:0.  Niestety, wczoraj zabrakło mocy i pomysłu na pokonanie młodych Lechitów. Graliśmy wolno i mało dokładnie. To wydaje się konsekwencją wtorkowego starcia z AP Reissa,  gdzie walką o każdy centymetr boiska wywalczyliśmy trzy punkty z liderem. Gospodarzom tylko do przerwy postawiliśmy wysoko poprzeczkę stąd ich prowadzenie tylko 1:0. Druga połowa już słabsza aczkolwiek mieliśmy sytuację Maćkowiaka i Kodyniaka, który przy stałym fragmencie trafił w poprzeczkę ale to było zbyt mało na poznaniaków. BRAWA JEDNAK DLA CHŁOPAKÓW ZA CAŁY CIĘŻKI SEZON W “EKSTRAKLASIE” ORLIKÓW. BRAWA ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE,  ZA WYGRANE, PORAŻKI, ZA RADOŚĆ I ŁZY. RAZEM WYGRYWAMY, RAZEM PRZEGRYWAMY! JESTEŚMY WIELKOPOLSKA KOMORNIKI!

LECH Poznań – WIELKOPOLSKA Komorniki 5:0 (1:0)

Wielkopolska: Janicki, Gołuński, Dudziński, Brodzik, Maćkowiak, Schwermer, Stróżynski, Kowalewski, Jopek, Posadzy F, Posadzy B, Michalak, Kodyniak.