Zwycięstwo rocznika 2007 A w Luboniu

W XIII kolejce ligi WZPN zawodnicy rocznika 2007 A spotkali się na wyjeździe z drużyną Szkoły Futbolu Luboń.

Początek spotkania bardzo nerwowy w wykonaniu Orlików Młodszych. Szybko strzelona bramka przez gospodarzy nie podłamała jednak naszych zawodników. Po kilku chwilach do wyrównania po składnej akcji Bruno Posadzy B – Maks Maćkowiak doprowadził Jakub Loba, wykorzystując dokładne podanie od Maćkowiaka. Potem sam asystujący po indywidualnej akcji
technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy dając nam prowadzenie. Do przerwy skromne, ale jednak prowadzenie z dość dobrze zorganizowanym przeciwnikiem. Druga odsłona to już zdecydowanie lepsza gra i kolejne gole. Darek Schwermer po faulu na Maćkowiaku uderzył perfekcyjnie z rzutu wolnego w samo okienko i było już 3:1. Chwilę później po prawej stronie dał o sobie znać Mateusz Brodzik, który zdobył czwartego gola. Nie minęły dwie minuty i ponownie indywidualna gra Maksa i precyzyjny techniczny strzał dał nam 5 bramkę. Swoje umiejętności nie tylko w obronie pokazał także Oliwier Dudziński, przesunięty z obrony do pomocy na lewej stronie wykorzystał nieporozumienie w szykach obronnych gospodarzy i w końcówce meczu dobił Szkołę Futbolu Luboń ostatecznie ustalając wynik zawodów na 1:6. Brawa dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie w dniu dzisiejszym.Dziękujemy kibicom za gorący i kulturalny doping. Brawo Drużyna! Brawo Akademia! Brawo Komorniki!