Wygrana w VI kolejce z Patrią Buk

Wygrana w VI kolejce przyszła nam dość łatwo. Mimo bramki jaką goście zdobyli na początku meczu bo już w 5 minucie to my kontrolowaliśmy w pełni przebieg całego spotkania. Bramkę wyrównującą z rzutu karnego po faulu na Adamie Łysku pewnie wykorzystał Mirek Degórski.
Potem to już pełna dominacja na boisku i kolejne sytuacje podbramkowe i gole. W 28′ z lewej strony dokładnym dośrodkowaniem popisał się Witek Marcinkowski który posłał futbolówkę w pole karne a tam piękną bramkę z głowy zdobył Adam Baranowski. Tuż przed przerwą na prawym skrzydle obrońców zgubił Piotrek Brych który strzałem w długi róg podwyższył rezultat na 3:1. Ten sam zawodnik zaraz po przerwie bo już w 46′ ponownie zaskoczył obrońców i strzelił drugiego swojego gola ustalając jak się potem okazało wynik meczu na 4:1.
Okazji było co nie miara. Swoje okazje po zmiany wyniku mieli także Baranowski, Pytlak, Rybak czy Kazana. Wynik cieszy tak samo jak kolejne punkty. Pozostaje jednak mały niedosyt że nie padło jeszcze kilka bramek więcej.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Patria Buk 4:1 (2:1)

Bramki: 8’Degórski Mirek, 28’Baranowski Adam, 40′, 46’Brych Piotr-2
Wielkopolska:Kiciński, Waskowski (75’Soboczyński), Małecki, Plewa A, Marcinkowski, Brych, Degórski, Ołdyński, Rybak (80’Pytlak A), Łysek (80’Pytlak D), Baranowski (75’Kazana)

Za tydzień jedziemy do Rakoniewic. Mecz już w najbliższą sobotę.