Wielkopolska przyćmiła Promień

Wielkopolska Komorniki w II kolejce kl. Okręgowej Poznań Zachód pokonała Promień Opalenicę 3:1. Goście tylko na początku spotkania stworzyli sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki jednak blok obronny gospodarzy nie pozwalał na wiele gościom. Bramka dla Wielkopolski w I połowie padła w 27 min. po przedłużeniu piłki z środka pola przez Macieja Waskowskiego do Marcina Lipieckiego, który to wpadł z nią w pole karne i płaskim strzałem pokonał bramkarza Opalenicy. Druga połowa to jeszcze bardziej zdecydowane ataki gospodarzy i kolejne bramki. W 55 minucie faulowany w polu karnym był Waskowski Maciej a rzut karny na bramkę zamienił Szymon Wojciechowski i było 2:0. W 75 minucie było już 3:0 . Prawą stroną atak przeprowadził Mirek Degórski dośrodkował na głowę Bartosza Beckera a ten uderzył nie do obrony. W końcówce meczu Opalenica zdobyła bramkę kontaktową jednak to było wszystko na co było stać gości w tym dniu. Wynik końcowy Wielkopolska 3-Promień 1, komplet punktów zostaje w Komornikach. Kolejna ekipa która pojawi się przy Jeziornej w Komornikach w najbliższą niedzielę to Sokół Rakoniewice. Spadkowicz z IV ligi jak do tej pory nie zdobył jeszcze punktów i miejmy nadzieję że nie zdobędzie ich także za tydzień. My liczymy na kolejne zwycięstwo w trzeciej kolejce i kolejne trzy oczka dla Wielkopolski.

Wielkopolska Komorniki – Promień Opalenica 3:1
Wielkopolska: Kiciński Andrzej, Waskowski Marcin, Wasilewski Łukasz, Wojciechowski Szymon, Małecki Grzegorz, Degórski Mirosław, Becker Bartosz, Łukasik Ryszard (89’Mączyński Marek), Plewa Andrzej, Lipiecki Marcin (75’Idzikowski Szymon) Waskowski Maciej.
rezerwa nie zagrali: Ciecierski Arkadiusz, Krakowiak Patryk.
Bramki:
27′ 1:0 Lipiecki Marcin
55′ 2:0 Wojciechowski Szymon (karny)
75′ 3:0 Becker Bartosz (głową)
88′ 3:1 Promień

Treningi: wtorek 19. 00, czwartek 18. 00 stadion w Komornikach.