W Wielką Sobotę mnóstwo emocji przy Jeziornej. Mecz z LZS Otorowo

W świąteczną sobotę doszło do spotkania dwóch czołowych drużyn Red-Box Klasy Okręgowej, lider tabeli Wielkopolska Komorniki podejmowała L.Z.S. Otorowo które było na koniec runy jesiennej 3 w ligowej tabeli. Od pierwszych minut mecz był bardzo wyrównany jednak beż jakiś klarownych sytuacji.
W 28 minucie pierwszą asystę w tym sezonie zaliczył nasz bramkarz Aleksander Nowaczek który 70 metrowym wykopem uruchomił Franciszka Siwka a ten ze stoickim spokojem pokonał golkipera gości. W 41 minucie bardzo daleki wyrzut z autu gości, i nasz kolejny już w tej rundzie błąd w kryciu i było 1-1.
Drugą połowę lepiej zaczęli goście którzy częściej utrzymywali się przy piłce a w 58 minucie napastnik gości popisał się pięknym uderzeniem z 24 metrów i tym samym dał drużynie z Otorowa prowadzenie 2-1. Strata bramki podziałał na naszą drużynę jak zimny prysznic. Zespół zareagował, pozytywnie przejmując kontrolę nad wydarzeniami na boisku lecz brakowało wykończenia w akcji ofensywnych. Sędzia główny spotkania doliczył 5 minut do regulaminowych 90 i właśnie w ostatniej minucie swój błysk na boisk pokazali, Michał Kaczmarek i Franciszek Siwek którzy zdobytą bramką zapewnili Wielkopolsce 1 punkt. Równocześnie pozwalając się cieszyć być jedyną drużyna w całej stawce niepokonaną na własnym terenie!

Wielkopolska Komorniki-L.Z.S. Otorowo 2-2
1-0 28 min. Franciszek Siwek as. Aleksander Nowaczek
1-1 41 min. Goście
1-2 58 min. Goście
2-2 90+5 Franciszek Siwek as Michał Kaczmarek

Skład “Wielkopolski”: Aleksander Nowaczek – Rafał Urbański, Jakub Gostyński, Jakub Kaźmierczak, Witold Marcinkowski – Hubert Chełmiński, Mateusz Wiśniewski, Adam Polechoński, Krzysztof Kulas, Franciszek Siwek (kapitan) – Adam Baranowski, Kasper Sobieralski, Stephan Shchurko, Przemysław Sobociński, Łukasz Wojciechowski, Michał Kaczmarek, Mateusz Fabisz.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!