W 2 kolejce Przemysław Poznań minimalnie lepszy

W sobotnie popołudnie Wielkopolska podejmowała drużynę Przemysława. Od pierwszych minut goście osiągnęli przewagę i już w 4 minucie strzałem z 17 metrów wyszli na prowadzenie 1-0. Dopiero od 20 minuty Wielkopolska złapała właściwy rytm i zaczęła tworzyć sytuacje.
W 34 min. Marcin Ogrodowczyk idealnie obsłużył Franciszka Siwka który w sytuacji sam na sam z bramkarzem Przemysława doprowadził do remisu 1-1. W 40 minucie “Siwy” strzałem z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę, piłka w polu karnym poszukała Marcina Ogrodowczyka który strzałem z 5 metrów dał Wielkopolsce prowadzenie 2-1.
Druga połowa zaczęła się zdecydowania pod dyktando Wielkopolski i tylko brak skuteczności powodował że długi czas utrzymywało się 2-1.
Niestety w 68 minucie arbiter główny tego spotkania popełnił fatalny błąd, dyktując karnego dla Przemysława. Sytuacja była klarowna bo do piłki w polu karnym jako pierwszy dopadł Jakub Ignasiak i wybił piłkę na aut, lecz niestety co w tym przypadku widział sędzia trudno zrozumieć. Karnego obronił Olo lecz wobec dobitki był już bezradny i było 2-2 . W 74 minucie Przemysław jak się okazało później przeprowadzi akcje zapewniającą im 3 pkt.
Mimo jeszcze kilku dobrych okazji bramkowych Wielkopolski wynik już się nie zmienił I to goście dopisują 3 pkt.

Wielkopolska Komorniki- Przemysław Poznań 2-3

0-1 4 min. Przemysław
1-1 32 min. Franciszek Siwek as. Marcin Ogrodowczyk
2-1 40 min. Marcin Ogrodowczyk
2-2 68 min. Karny Przemysław
2-3 74 min. Przemysław

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Jakub Kaźmierczak, Bartosz Stefaniak, Marcin Grabarz- Mikołaj Łoniewski, Adam Polechoński, Szymon Rożek, Hubert Chełmiński, Franciszek Siwek – Marcin Ogrodowczyk, Michał Ratajski, Mateusz Fabisz, Stephan Shchurko, Łukasz Wojciechowski, Mikołaj Kania, Paweł Kulak, Łukasz Wojciechowski, Aleksander Deckert.

Więcej zdjęć ze spotkania Wielkopolska Komorniki – Poznaniak Poznań na LKS Wielkopolska Komorniki

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki.