Sparing zespołu rocznika 2011 z Unią Swarzędz

W ostatnią sobotę drużyna Młodzików D1 Wielkopolski Komorniki rozegrała ostatni sparing w tym roku, na boisku w Swarzędzu zagraliśmy dwumecz z zespołem Unii Swarzędz 2011.

Od początku spotkania zawodnicy z Komornik grali bardzo ofensywnie, przeprowadzając wiele akcji na połowie przeciwnika, realizując założenia ustalone przed meczem. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 6:1, drugi 1:3.

Wielkopolska Komorniki Młodzik D1 rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:

Babijów, Desperak, Wilczyński, Wawrzyniak, Podlak, Stachowski, Szklarski, Mieloszyk, Lewandowski, Garczarek, Sadłocha, Kowalski, Wejkszner, Borowiak, Kołodziejczyk, Smarsz, Dziubałka, Neumann.

bramki: 2 – Babijów, 2 – Wilczyński, 1 – Szklarski, 1 – Wejkszner, 1 – Dziubałka

asysty: 2 – Garczarek, 2 – Lewandowski, 1 – Babijów, 1 – Wejkszner

Był to ostatni sparing przed przerwą świąteczno – noworoczną w treningach, zajęcia wznawiamy od 8 stycznia 2024 roku., pierwszy sparing rozegramy w dniu 13 styczeń 2024 roku o godz. 11:30 na własnym boisku w Szreniawie z SIX AF Nowy Tomyśl rocznik 2010.