Sparing II drużyny Orlików 2009 z Koroną Zakrzewo

W dniu 13.02 druga drużyna Orlików 2009 LKS Wielkopolska Komorniki rozegrała sparing z KS Koroną Zakrzewo. Rywalizowaliśmy przez 75 minut, praktycznie bez przerwy. Gra była wyrównana, toczyła się w szybkim tempie.
Ostatecznie przegraliśmy 10:6. Na wyniku końcowym zaważyła w dużej mierze nasza nieskuteczność w pierwszych 20 minutach gry, w których to mimo kilku klarownych sytuacji nie zdołaliśmy zdobyć bramki. Niemniej wszyscy zawodnicy zagrali dzisiaj bardzo dobrze, każdy zasłużył na duże brawa, był to nasz najlepszy mecz ze wszystkich dotychczas rozegranych. Walczyliśmy z pełnym zaangażowaniem od pierwszej do ostatniej minuty, rozegraliśmy kilka składnych akcji, wygrywaliśmy większość pojedynków zarówno w ataku jak i w obronie. Zagraliśmy w składzie: Maciej Krauze, Mateusz Kaczmarek, Wiktor Jasiński, Dawid Malinowski, Eliasz Myszkowski, Kuba Piekielniak, Wiktor Rewers, Kamil Trzciński, Adrian Czubała. Bramki strzelali: Kamil Trzciński – 2, Maciej Krauze -2, Dawid Malinowski oraz Kuba Piekielniak.