Rocznik 2007 wygrywa z Zakrzewem

Zawodnicy I drużyny 2007 dość pewnie poradzili sobie na orliku w Skórzewie  w starciu z Koroną Zakrzewo. Początek meczu nie wskazywał jednak że będzie łatwo. Mimo że graliśmy pierwszą odsłonę lepiej niż gospodarze, nie potrafiliśmy udokumentować tego golami. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i skromnie prowadziliśmy do przerwy 2:1 po bramkach Maćkowiaka i Schwermera. W drugiej połowie było już zdecydowanie lepiej i po przebudzeniu oraz kilku ostrych słowach trenera zaczęliśmy częściej trafiać do bramki Korony. Po swoich indywidualnych akcjach trafiali kolejno: Maćkowiak, Loba, Stróżyński, dwukrotnie Schwermer oraz Franek Posadzy. Podsumowując, nasza gra nie stała na najwyższym poziomie. Dużo niedokładności i strat poskutkowało niepotrzebną stratą trzech goli. Uczymy się oczywiście nadal, wyciągamy wnioski i walczymy dalej.  Brawo Orlicy Młodsi! Brawo wspaniali kibice!

KORONA ZAKRZEWO-WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 3:8 (1:2)

bramki: Schwermer-3, Maćkowiak-2, Loba, Stróżyński, Posadzy F.

Wielkopolska Komorniki: Janicki, Adamczak, Gołuński, Posadzy B, Maćkowiak, Loba, Michalak, Posadzy F, Dudziński, Stróżyński, Schwermer, Brodzik.