Rocznik 2007 A wygrywa w Rogoźnie

W miniona sobotę Orlicy Starsi w Rogoźnie pewnie pokonali (podobnie jak jesienią, lecz tym razem na wyjeździe) Wełnę 5:1. Festiwal strzelecki rozpoczął już w 4 minucie Wojtek Michalak, który po indywidualnej akcji dał na prowadzenie. Po nim kilka minut później do bramki trafił Mateusz Brodzik. Następnie Mateusz Kowalewski silnym strzałem ustalił wynik na 3:0. Przed przerwą jeszcze trafił Igor Jopek i do szatni schodziliśmy prowadząc 4:0. Po zmianie stron apetyt na kolejne gole był bo gospodarze nie potrafili wymienić nawet trzech podań. Grając z wiatrem, a także mając sprzymierzeńca w postaci słońca, które świeciło wprost w oczy golkipera Rogoźna, Orlicy zdołali zdobyć tylko jedną bramkę autorstwa kapitana drużyny Maksa Maćkowiaka, który wykorzystując wiatr i słońce strzałem niemal z połowy boiska zdobył piątą bramkę. Gospodarze zaskoczyli jednym golem Oskara Janickiego  i z kompletem punktów wróciliśmy do Komornik. Gratulacje dla