Remisowy sparing w Puszczykowie

Remisem zakończył się sparing II drużyny rocznika 2008, która w sobotę zmierzyła się w Puszczykowie z zespołem AP Reissa w ostatniej grze kontrolnej przed ligą. Mecz trwał 3×25 minut. Przez większość meczu kontrolowaliśmy grę, ale niestety w trzeciej części zabrakło sił co skrzętnie wykorzystał przeciwnik.
Na pewno musimy poprawić grę w obronie, bo przydarzyło nam się zbyt wiele błędów indywidualnych po których niepotrzebnie traciliśmy bramki. Nieźle zaprezentowaliśmy się natomiast w ofensywie, co pozwoliło na strzelenie dziewięciu bramek. W naszym zespole na wyróżnienie zasłużył Mateusz Lizik, Antek Chmielewski, Patryk Kałużny i Eryk Wrobiński. Szkoda, że Eryk z powodu kontuzji musiał zejść z boiska na początku trzeciej tercji, co osłabiło naszą formację ofensywną. Podziękowania dla całej drużyny za zaangażowanie i ambitną grę do końca pomimo zmęczenia.

AP REISSA Puszczykowo – WIELKOPOLSKA Komorniki 9:9 (3:5, 2:3, 4:1)

Bramki: Wrobiński – 3, Chmielewski – 3, Kałużny – 2, Joniec
Zagrali: Mateusz Lizik, Antoni Chmielewski, Patryk Nowak, Patryk Kałużny, Eryk Wrobiński, Jan Joniec, Tomasz Serek, Eryk Szuliński, Patryk Małecki. Ksawery Szafran, Aleksander Pechorin, Borys Czyż