Remis Żaków 2008 A w Luboniu

Remisem zakończył się kolejny sparing zawodników gr. A rocznika 2008, który odbył się w środę na orliku w Luboniu, gdzie naszym przeciwnikiem była drużyna miejscowej Stelli.

Mecz trwał 3×25 minut. Słaby początek spotkania w naszym wykonaniu. Po 25 minut przegrywamy 3:2, gdzie dwie bramki tracimy po prostych błędach bramkarza. W przerwie parę ostrych słów trenera chyba podziałało, bo w drugiej tercji meczu zawodnicy zagrali odważniej, z większą wiarą we własne umiejętności co pozwoliło nam ją wygrać 1:2. Za ten okres gry najbardziej należy pochwalić Olafa – naszego bramkarza, który swoją postawą w pełni zrehabilitował się za błędy z początku meczu. Najbardziej wyrównana okazała się ostatnia część spotkania w której to obie drużyny zdobyły po dwie bramki. Podsumowując sparing, należy być zadowolonym z postawy naszych młodych zawodników, którzy w spotkaniu z mocnym przeciwnikiem pokazali prawdziwą wolę walki i pełne zaangażowanie przez cały mecz. To dobry prognostyk przed rozpoczynającą się za niecałe dwa tygodnie ligą WZPN. Brawa dla całej drużyny.

STELLA Luboń – WIELKOPOLSKA Komorniki 6:6 (Madej-3, Cichocki-2, Stankiewicz)

Wielkopolska Komorniki: Olaf Chojnacki, Tomek Leśniewski, Mikołaj Wasielewski, Dominik Kiżewski, Bartek Stankiewicz, Maks Madej, Tomek Vogel, Marcin Klemens, Bartek Cichocki, Karolina Jaworska.