Porażka z Liderem Swarzędz

Bez punktów wrócili z Zalasewa zawodnicy rocznika 2008, którzy w meczu II ligi WZPN ulegli Liderowi Swarzędz 5:3. Niestety ospały i nerwowy początek meczu w naszym wykonaniu pozwolił miejscowym szybko wyjść na dwubramkowe prowadzenie.
Gospodarze dobrze operowali technicznie piłką, my popełnialiśmy proste błędy w obronie. Dopiero po stracie dwóch bramek zaczęliśmy grać lepiej, byliśmy bardziej skoncentrowani, zdecydowanie poprawiliśmy odbiór piłki. Efektem lepszej gry była bramka kontaktowa Dominika Kiżewskiego, który aktywnie włączał się w akcje ofensywne naszego zespołu. Niestety, prosty błąd naszego bramkarza spowodował, że Lider znów powiększył prowadzenie do dwóch bramek. To jednak nie podłamało naszych chłopaków, którzy przez cały czas ambitnie dążyli do zmiany rezultatu.
Dobra zmianę dał Bartek Cichocki, który wniósł ożywienie w grę naszego zespołu. Odważnie atakował obrońców rywali, walczył z nimi o każdą piłkę. Swoją dobrą grę Bartek udokumentował dwoma golami i do przerwy remisowaliśmy z Liderem 3:3. Z dużymi nadziejami i pełni optymizmu wyszliśmy na II połowę. Niestety, w niej strzelali już tylko gospodarze, wykorzystując „prezenty” od naszej formacji obronnej. My mogliśmy żałować straconych szans, bo kilka ich było. Zawiodła jednak skuteczność w ataku.
Pomimo porażki brawa dla całej drużyny za podjęcie walki z wyżej notowanym przeciwnikiem i ambitną grę do końca.
Podziękowania dla rodziców za liczną obecność i kulturalne kibicowanie.

LIDER Swarzędz – WIELKOPOLSKA Komorniki 5:3 (3:3)

Bramki: Cichocki – 2, Kiżewski

Skład: W. Szymański, M. Klakla, I. Budziński, A. Kodyniak, M. Madej, M. Baszkiewicz, D. Kiżewski, B. Cichocki, M. Klemens, T. Vogel, W. Mrozek, T. Leśniewski.