Porażka w ostatniej minucie spotkania

Niestety lokalne derby sąsiadujących ze sobą miejscowości wygrał team z Lubonia. Mecz wyrównany obfitował jednak w wiele niewykorzystanych tzw. “setek”. Przy lepiej nastawionych celownikach obu ekip dzisiejsze spotkanie zakończyłoby się wynikiem 8:8. Napastnicy nie potrafili strzelić nawet z 2 metrów. Kto był ten widział. Sędzia pokazał 6 żółtych kartek i dwie czerwone(70 min zawodnik Stelli i 80 Brych Piotrek za drugą żółtą). Bramki dla Ewpy zdobyli Maciej Waskowski w 26 minucie po podaniu wzdłuż bramki od Kołodzieja oraz drugą na 2 do 2 70 min. Adam Baranowski po indywidualnej akcji. W 91 minucie po przypadkowym zagraniu ręką w polu karnym Szymona Wojciechowskiego sędzia podyktował “11”którą wykorzystali gospodarze i wygrali mecz.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Stella Luboń 3:2 (1:1)
Wielkopolska: Kiciński, Mączyński, Wojciechowski, Soboczyński(60’Łysek), Wasilewski, Degórski, Kołodziej, Małecki, Brych, Waskowski Maciej, Baranowski
Bramki: 0:1 29′ Waskowski Maciej, 1:1 45′ Stella, 2:1 60′ Stella, 2:2 70′ Baranowski Adam, 3:2 91′ Stella (karny).
Kartki: Degórski, Brych

W VII kolejce tym razem w Komornikach zagramy z Kłosem Zaniemyśl. Mecz w sobotę 8 pażdziernika godz. 16.00