Po trudnym meczu z Obrą Zbąszyń – 3 punkty nasze

Mecz V kolejki zakończony wymęczonym zwycięstwem z bardzo niewygodnym i silnym zespołem ze Zbąszynia. Bramki w I połowie strzelali najpierw Adam Łysek potem Adam Antysiak. 2:0 do przerwy i można było powiedzieć że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Tak się stało i po przerwie do bramki na 3:0 trafił Adam Baranowski. Potem lekkie rozluźnienie w obronie i goście zaliczyli trafienie na 3:1. Szybka nasza odpowiedz i 4:1. Strzelcem ponownie w tym meczu jest Adam Łysek. Od tej pory do głosu doszli zawodnicy Obry i to oni przejęli inicjatywę. Zaczęli śmielej organizować ataki i po kolejnych naszych błędach zdołali doprowadzić do stanu 4:3.
Po nerwowej końcówce w naszym wykonaniu gościom nie udało się po raz czwarty pokonać Andrzeja Kicińskiego i po ciężkim meczu 3 punkty zostały w Komornikach.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Obra Zbąszyń 4:3 (2:0)

Bramki: Łysek-2, Antysiak, Baranowski,
Wielkopolska Komorniki: Kiciński, Sobociński, Makowiecki, Wojciechowski, Plewa (90′ Rybak), Antysiak (80′ Chełmiński), Małecki, Degórski, Chełmiński H (90′ Ołdyński), Łysek (70′ Marcinkowski).