Pierwszy Zespół na remis z Patrią Buk

W 13 kolejce ligi okręgowej przy Jeziornej gościliśmy zespół Patrii Buk. Goście którzy przed tą kolejką mieli najmniej straconych goli z wszystkich zespołów (16 bramek) i tym razem pokazali się z bardzo solidnej strony.
Mecz od pierwszej minut był bardzo wyrównany, lecz to goście z Buku w pierwszym kwadransie stworzyli dwie bardzo dobre sytuacje bramkowe lecz znakomicie w bramce Wielkopolski spisywał się Damian Frączak. Co nie udało się zawodnikom Patrii, skrzętnie wykorzystał kapitan gospodarzy Franciszek Siwek który strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza gości.
Długo z prowadzenia Wielkopolska się nie cieszyła bo już 4 minuty później było 1-1. Kolejne minuty to wymiana ciosów przez oba zespoły a w 34 minucie goście okazali się skuteczni pod bramką Wielkopolski i wyszli na prowadzenie 2-1.
Mimo jeszcze kilku dobrych okazji przed przerwą wynik się nie zmienił. Druga połowa należała do Wielkopolski którą z każdą minutą tworzyła coraz lepsze okazje do wyrównania lecz dopiero w 87 minucie wyrównującą bramkę zdobył Michał Kaczmarek. W samej końcówce Wielkopolska miała jeszcze dwie znakomite sytuacje żeby przechylić szalę wygranej na swoją stronę lecz zabrakło zimnej krwi pod bramką Partii i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.
Po tej kolejce nadal zajmujemy pozycję lidera naszej grupy a do zakończenia rundy jesiennej pozostały już tylko 2 kolejki.

Wielkopolska Komorniki-Patria Buk 2-2

15 min. 1-0 Franciszek Siwek
19 min. 1-1 Patria Buk
34 min. 1-2 Patria Buk
87 min. 2-2 Michał Kaczmarek

Skład Wielkopolski: Damian Frączak – Łukasz Wojciechowski, Witold Marcinkowski, Arkadiusz Jopek, Marcin Depczyński- Michał Kaczmarek, Kamil Kołodziej, Mateusz Fabisz, Franciszek Siwek (kapitan), Hubert Chełmiński, Michał Kaczmarek – Adam Baranowski, Maciej Polaczyk, Tymoteusz Wożniak, Rafał Urbański, Mateusz Wiśniewski, Stephan Shchurko.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!