Pierwszy mecz kontrolny za nami. Wielkopolska – NKS Niepruszewo 7:1

W niedzielne popołudnie Wielkopolska gładko poradziła sobie w meczu kontrolnym na Cytadeli z czołowym zespołem A-klasy. Przeciwnik w I połowie po bramce Soboczyńskiego odpowiedział tylko raz gdy zdołał wyrównać do 1:1, potem to już tylko nasze ataki które kończyły się bramkami.
Wynik do przerwy tylko 3:1 chociaż mogło być znacznie więcej. Druga połowa to nasze kolejne cztery gole i wynik ostateczny 7:1. W spotkaniu zagrało ok. 20 zawodników więc trener Łukasik ma w czym wybierać.
Okres przygotowawczy jest w trakcie i miejmy nadzieje że taka frekwencja na treningach i zaangażowanie w meczach kontrolnych zaowocuje dobrymi wynikami na wiosnę.

Wielkopolska: Pińczak, Małecki, Wojciechowski, Wasilewski, Soboczyński, Majchrzak, Plewa P, Błaszczyk, Plewa A, Degórski, Łysek.
Na zmiany w II połowie wchodzili: Kazana, Waskowski Maciej, Waskowski Marcin, Idzikowski, Baranowski, Mączyński, Becker.
Bramki: Łysek, Degórski, Soboczyński, Plewa A, Waskowski Maciej, Tomek oraz Idzikowski