Remis z Orkanem Konarzewo. Obchody 50-lecia istnienia “Wielkopolski”

Mnóstwo emocji, tak najkrócej można podsumować wczorajszy dzień na Jeziornej. Mecz z Orkanem Konarzewo był okazją do przeprowadzenia obchodów 50 lecia naszego klubu, który jest dziełem wielu pokoleń, także dziełem całej społeczności Gminy Komorniki!
Może o tym świadczyć obecność na wczorajszym meczu byłych i aktualnych działaczy, trenerów i zawodników Wielkopolski Komorniki.
Gościliśmy również w tym pięknym dniu Wójta naszej Gminy Jana Brodę, Przewodniczącego Rady Gminy Mariana Adamskiego, Panią Sekretarz Gminy Olgę Karłowską, Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Pawła Wojtalę oraz Dyrektora GOSiR Marcina Kaczmarka. Od naszych gości otrzymaliśmy okolicznościowe pamiątki oraz piłki meczowe.

Gwizdek sędziego zabrzmiał punktualnie o godzinie 17.00. Po losowaniu połów, mecz rozpoczął się kopnięciem piłki przez naszego najwspanialszego kibica Nadię Szarek.

Początek spotkania to spora przewaga gości z Konarzewa którzy w pierwszych 20 minutach stworzyli dwie dobre sytuacje podbramkowe lecz ich nie wykorzystali. Druga część pierwszej połowy to już spora dominacja Wielkopolski Komorniki A efektem tego była bramka w 35 minucie Franciszka Siwka i kiedy kibice spodziewali się kolejnych bramek dla gospodarzy to Orkan wykorzystał błąd bloku obronnego Wielkopolski i w 43 minucie zrobiło się 1-1. W drugiej części gry emocji i zaangażowania nie brakowało, Wielkopolska posiadała optyczną przewagę a goście z Konarzewem skupili się na kontratakach lecz bramek kibice nie zobaczyli i mecz zakończył się remisem 1-1.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na Jeziorną i za to, że wspólnie mogliśmy obchodzić tak wspaniały jubileusz.

W tym szczególnym dniu zagraliśmy w składzie: Aleksander Nowaczek, Marcin Depczyński, Arkadiusz Jopek, Rafał Urbański,Witold Marcinkowski, Alex Machnicki, Mateusz Fabisz, Jakub Gostyński, Franciszek Siwek (kapitan), Hubert Chełmiński, Damian Górny, Mateusz Wiśniewski, Dominik Chełmiński, Michał Kaczmarek ,Mikołaj Nowak, Jakub Ignasiak, Mateusz Muszyński , Sthepan Shurko, Maciej Polaczyk.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

Serdeczne podziękowania dla Hotelu i Restauracji Delicjusz za pomoc w organizacji meczu.