Młodzik D2 z Koroną Zakrzewo. Zaangażowanie nie wystarczyło…

Dziś nasi chłopcy z młodzika D2 w ramach rozgrywek 3. ligi, na własnym boisku podejmowali zespół Korony Zakrzewo. Wielkopolska Komorniki ciągle czeka na zwycięstwo na boisku w ramach wspomnianych rozgrywek.
Nasi chłopcy starali się, wykazywali dużym zaangażowaniem, jednak w tym meczu rywal był wyraźnie lepszy. Sposób gry w jaki chcemy grać, a więc atak pozycyjny, w tym meczu nie funkcjonował zbyt dobrze. Nasi zawodnicy podejmowali pochopne, nietrafne decyzje. Wynikiem tego, do przerwy rywal prowadził 3-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego, Antoni Chmielewski.
Druga połowa to nasza zdecydowanie lepsza gra każdego z osobna, dzięki czemu lepiej funkcjonowaliśmy jako zespół. Niestety rywal nie pozwalał nam na zbyt wiele. Nasz zespół zdobył jeszcze jedną bramkę, której autorem był Jan Joniec, a rywale dołożyli kolejne 3 trafienia, a więc wynik meczu to 6-2 dla Korony.

Przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa, a my wracamy do jeszcze cięższej pracy na treningach, bo tym razem nie możemy być zadowoleni ze sposobu swojej gry.