Młodzik D1 stoczył zaciętą walkę z Promieniem Opalenica

W dzisiejszą sobotę Młodzik D1 wybrał się do Opalenicy na mecz w II lidze z Promieniem Opalenica. Niestety przegrywamy to spotkanie 8:4, jednak biorąc pod uwagę, że mecz rozegraliśmy o jednego zawodnika mniej i bez bramkarza wynik nie wydaję się taki do końca zły!
Zawodnicy w Opalenicy pokazali walkę, zaangażowanie i siłę charakteru, bo przy wyniku 4:1 Do przerwy w drugiej połowie potrafili gonić rywala strzelając 3 bramki!
Przy lepiej ustawionych celownikach naszych zawodników mogliśmy się pokusić nawet o wygraną w tym meczu. I tak bardzo duże brawa zebrał zespół po ostatnim gwizdku sędziego od kibiców z Komornik jak i z Opalenicy!

Takie mecze jak ten budują charakter całego zespołu i scala chłopców z drużyny.
W dzisiejszym meczu wystąpili: Wojciech Michalak, który stanął dzisiaj na bramce z konieczności i pokazał, że żadna pozycja na boisku jest dla niego nie straszna, Stanisław Kiszka, Dariusz Schwermer, Witold Marciniak, Oliwier Dudziński, Kajetan Skaza, Aleksander Gołuński, Franciszek Posadzy.

Naprawdę jeszcze raz podkreślę – uznanie dla tych chłopców za walkę i zostawione serducha na boisku!

Podziękowania dla rodziców za doping i transport zawodników.