Młodzicy Starsi pokonują Huragan Pobiedziska

Młodzicy Starsi 2006 LKS Wielkopolska Komorniki pokonują Huragan Pobiedziska 2:0. Bramki dla Wielkopolski strzelają Maćkowiak i Kocikowski. Trzy punkty zostają w Komornikach. Brawo drużyna.
Bramki strzelili: 19′ Maćkowiak Maksymilian, 22′ Kocikowski Marcel. Wielkopolska zagrała w składzie: Janicki, Talkowski, Górniaczyk, Berłowski, Kosiński, Kocikowski, Nowicki O, Nowicki F, Bogus, Menes, Tomaszewski, Świtoń, Stronka, Kaczmarek, Maćkowiak, Gołuński.
Idealnie rozgrywki i rundę rewanżowa wiosenną rozpoczęli Młodzicy Starsi którzy po bardzo dobrym meczu pokonali przyjezdnych 2:0.Przeciwnik praktycznie tylko w drugiej odsłonie mógł sporadycznie zagrozić bramce Oskara Janickiego.
Pierwsza połowa to zdecydowana bardzo dobra gra i sporo sytuacji na zdobycie goli.
Wpadły tylko jednak dwa gole i tylko do przerwy. Autorem pierwszego gola był Maksymilian Maćkowiak. Najpierw po rzucie różnym dwukrotnie uderzał głową minimalnie nad bramką. Potem już w poprzeczkę a za trzecim razem centra Filipa Nowickiego idealnie trafiła Maksowi na głowę i prowadziliśmy 1:0. Nie minęły 3 minuty i ponownie trafiliśmy do siatki Huraganu.

Aktywny dziś wahadłowy Kaczmarek zwiódł na skrzydle dwóch obrońców i idealnie podał do Marcela Kocikowskiego który bez problemów skierował futbolówkę do bramki przeciwnika na 2:0.Tak wyglądały dzisiaj sytuacje bramkowe.
Oprócz goli bramkę gości ostrzeliwali Kosiński, Kaczmarek i Oski Nowicki także po poprzeczkach. Nic jednak więcej nie
“wpadło” i po bardzo dobrym meczu z zespołem czołówki tabeli cieszyć się trzeba z zasłużonego zwycięstwa. Gratulacje dla wszystkich chłopaków a dziś także duże słowa uznania dla naszej defensywy “Gora-Stachu-Berło” to był monolit i współpraca jakiej byśmy sobie życzyli.
Podziękowania za wsparcie z trybun dla kibiców.