Młodzicy D2 z Canarinhos Skórzewo – rywal zbyt wymagający

W 8. meczu sezonu, nasi zawodnicy z drużyny młodzika D2 spotkali się w Skórzewie z miejscowym Canarinhos. Rywal wzmocniony kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu, grającego w 1. lidze okręgowej, był bardzo wymagający. Nasz zespół jak zawsze chce grać w ataku pozycyjnym, jednak w tym meczu przeciwnik pozwolił nam na niewiele takich akcji.
Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji pod bramką W. Szymańskiego. Efektem tego były dwie zdobyte bramki przez zespół Canarinhos. Nasza drużyna w pierwszej połowie nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji, by odpowiedzieć golem. Do przerwy 2-0.
Na drugą połowę nasz zespół zmienił ustawienie na boisku, zmienił też swoje nastawienie, wyraźnie chcąc odrobić straty. Takie podejście przyniosło efekty w postaci bramki zdobytej przez M. Baszyńskiego. Okazji do wyrównania było jeszcze kilka, ale za każdym razem czegoś brakowało: zła decyzja, skuteczność, czy jakość wykonania. W doliczonym czasie gry przeciwnik zdobył jeszcze dwie bramki, definitywnie rozstrzygając losy meczu na swoją korzyść. Wynik meczu to 4-1 dla Canarinhos.
Skład: W. Szymański, M. Wasielewski, K. Wachowiak, M. Baszyński, B. Stankiewicz, D. Kiżewski, W. Mrozek, M. Głowiak, M. Klemens, A. Chmielewski, T. Leśniewski, B. Cichocki, A. Kodyniak.

Gratulujemy rywalom, a my pracujemy dalej!
Tradycyjnie, rodzicom dziękujemy za doping!