Mecz Trampkarzy C2 z APR Mosina

W niedziele o 12:15 zespół trampkarza C2 kolejny raz walczył o pierwsze punkty w tej rundzie. Pierwsze minuty meczu to agresywny i dobrze zorganizowany pressing Wielkopolski na połowie przeciwnika. Gracze z Mosiny nieźle sobie radili naszym pressingiem wychodząc z groźnymi kontrami, które były znakiem ostrzegawczym dla naszego zespołu. Nie trzeba było długo czekać, żeby ponieść konsekwencje naszej odważnej i wysokiej obrony czego dowodem była pierwsza bramka. Po straconej bramce, z naszych zawodników wyraźnie uleciało powietrze i chęć do gry. Kolejne minuty to wyraźna przewaga zespołu z Mosiny, która przewyższała nasz zespół organizacja i dyscyplina taktyczna. Kolejne 2 bramki to szybki atak zawodników z Mosiny, która wykorzystywała nasze zdezorganizowanie na boisku. Wynik do przerwy 5:0.
Druga odsłona spotkania to wyraźna chęć do zmiany wyniku zawodników z Komornik. Po przebojowej akcji indywidualnej bramkę dla Wielkopolski zdobył Nikodem Matyla, który zaskoczył bramkarza uderzeniem z ostrego konta. To był ostatni pozytywny akcent naszego zespołu, który w drugiej połowie pomimo lepszej postawy aniżeli z pierwszej części, nie zdołał już odmienić losów spotkania.