Liga Wojewódzka D1 R2007. Remis z AP Reissa Poznań przy Jeziornej

Po raz kolejny musieli odrabiać straty Młodzicy w Lidze Wojewódzkiej. Tym razem zaskoczyła nas ekipa Reprezentacji AP Reissa która okazała się w pierwszej odsłonie lepsza prowadząc po 20 min już 3:0.
Przeciwnik potem jednak zlekceważył nas i jeszcze przed przerwą zabraliśmy się za odrabianie strat. Doskonałe uderzenie z dystansu na bramkę oddał Jopek nie dając żadnych szans golkiperowi przyjezdnych i złapaliśmy kontakt na 1:3.
Po zmianie stron i korektach w ustawieniu AP Reissa nie miała już na nas pomysłu. W 50 minucie przesunięty do pomocy Maćkowiak zdobył gola na 2:3 a 7 minut później po raz drugi słabo dysponowanych golkiperów przyjezdnych po raz drugi pokonał Jopek. Wynik 3:3 utrzymał się już do końca i nie uległ zmianie. Podział punktów przy Jeziornej stał się więc faktem. Trzecie już spotkanie bez porażki w lidze Wojewódzkiej Rocznika 2007.
Przed nami sporo jeszcze grania. Cieszy postawa naszych zawodników WSZYSTKICH bo wiedzą gdzie grają z kim i jaki mają w tym wszystkim cel.
Dzisiaj zaangażowanie w pełni i za to pełne uznanie. We Are Team.
Brawo chłopaki za walkę i zaangażowanie.

Wielkopolska Komorniki vs. AP Reissa Poznań Reprezentacja 3:3 (1:3)
2’0:1 AP REISSA
6’0:2 AP REISSA
20’0:3 AP REISSA
25’1:3 Jopek
50’2:3 Maćkowiak
57’3:3 Jopek
Wielkopolska w składzie: Janicki, Maćkowiak, Chwaliński (Mężyński) Jiya, Kowalewski, Paszkiewicz, Nowak, Walczak, Lerka (Michalak), Zimowski(Loba), Matuszyński, Jopek