Lider II ligi poza zasięgiem Młodzików

W meczu 19 kolejki II ligi WZPN zespół rocznika 2006 przegrał na wyjeździe z  Mieszkiem Gniezno 8:0.
Głównym celem i założeniem w dzisiejszym spotkaniu było dać pograć chłopakom, którzy tych minut na boisku mają najmniej. Każdy zagrał minimum pół meczu. Wynik może lekko szokować, ale  pierwszą odsłonę  przegraliśmy tylko 2:0.   Na początku meczu trzy razy sam na sam z bramkarzem gospodarzy był Olszak, jednak to nie był dzień Kamila i niewykorzystane sytuacje się zemściły. Druga połowa z większą
ilością błędów co skrzętnie wykorzystali gospodarze. Bardzo dobry występ zaliczyli Maćkowiak i Dudziński z rocznika 2007.
Brawa za walkę i zaangażowanie. Mimo porażki chłopcy zostawili dużo serca i zdrowia na boisku.

MIESZKO Gniezno – WIELKOPOLSKA Komorniki 8:0 (2:0)

Wielkopolska: Bladocha, Górniaczyk, Kaczmarek, Talkowski, Nowicki O, Nowicki F, Maćkowiak, Kosiński, Olszak, Kocikowski, Bogus, Świtoń, Dudziński.