Kapitalny mecz rocznika 2009 w Lidze Zimowej w Wysogotowie

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy ligę zimowa pod balonem w Wysogotowie. Naszym rywalem była ekipa z Lusowa, mecz zapowiadał się bardzo ciężko ze względu na liczne choroby naszych zawodników, do gry przystąpiliśmy w osłabieniu (grając jednego mniej).
Mądra gra naszych zawodników, spowodowała że to rywale z Lusowa musieli częściej biegać za piłką. Bardzo ciężko było zdobyć pierwsza bramkę, ale za to jak ruszyliśmy to z wielkim przytupem. Do przerwy wygrywaliśmy 14:0.
Po przerwie było widać, że chłopcy odczuwają grę w osłabieniu. Częste zmiany na bramce, pozwalały odpocząć naszym zawodnikom i po chwili wejść i dać ożywienie grze.
Wielkie brawa dla naszych zawodników za walkę do samego końca. Liczne pojedynki skrzydłowych (Tobiasza i Mikołaja) oraz przepiękne strzały za pola karnego Janka Włocha pozwoliły odnieść spektakularne zwycięstwo. Mecz zakończył się wynikiem 23:1.