Juniorzy B2 rozegrali w sobotę swój pierwszy mecz ligowy z GKS Dopiewo

Mecz przebiegał pod naszą kontrolą, mieliśmy przewagę od samego początku, jednak zawodziła skuteczność, już w 3 minucie mogliśmy prowadzić ale karnego nie wykorzystał najmłodszy zawodnik meczu Kacper Starczewski strzelając nad bramką.
W pierwszej połowie bramka przeciwnika była jak zaczarowana – sytuacje się mnożyły skuteczności brakowało.
Druga połowa dalej przebiegała pod dyktando naszych zawodników, którą zamienił na bramkę Franek Bucikiewicz po asyście Kuby Prętkiego w 55 minucie meczu. Dzięki tej bramce naszym zawodnikom grało się coraz łatwiej i już w 62 minucie wynik podwyższył na 2-0 Antek Rosa strzałem z dystansu.
Kolejny etap meczu to mnóstwo niewykorzystanych stu procentowych sytuacji, ale na wysokości zadania stanął debiutant meczu Kacper Garczarek, który w 90 minucie ograł dwóch przeciwników i zimną krwią umieścił piłkę w bramce przeciwnika na 3-0 ustalając wynik meczu.

GKS Dopiewo 0:3 LKS Wielkopolska Komorniki

Skład: Maks Suwiczak, Wojtek Chwaliński, Antek Rosa, Antek Nowak, Rafał Wasiak, Jacek Wierachowski, Bartosz Targowski, Filip Synoradzki, Kacper Starczewski, Kuba Prętki, Kacper Garczarek, AntekŻeromski, Wojciech Michalak, Adrian Danielak, Franek Bucikiewicz.

Za tydzień drużyna juniorów gra swój mecz ligowy w Szamotułach o 10.00 w sobotę.
Zapraszay kibiców na mecz do trzymania kciuków za drużynę Juniorów!