Pracowity piłkarski weekend Orlików E1

Intensywny weekend dla zawodników zespołu Orlików E1. W sobotę nasi zawodnicy brali udział w lidze WZPN w Kamionkach. Pomimo kapryśnej pogody i padającego deszczu z gradem nasi podopieczni zaprezentowali się bardzo dobrze strzelając w 4 meczach aż 22 bramki.
Rywalizowaliśmy z następującymi zespołami: Avia Kamionki, Lotnik Poznań, UKS Orlik Mosina oraz As Czempiń
Dziękujemy bardzo zespołowi Avii za organizacje oraz wszystkim zespołom za wspólna rywalizację.

W niedziele natomiast zaprosiliśmy zespół z Kamionek na mecz kontrolny w systemie 9×9, który ma przygotować zawodników do ligi Młodzika, którą zaczynaja już w przyszły weekend. Założenia i praca która zawodnicy wykonali podczas tygodnia treningowego przyniosła efekty w postaci strzelonych 6 bramek. Dziękujemy Avii Kamionki za rozegranie dobrego sparingu.

W weekend grali
Jan Piechowiak, Adam Neumann, Jakub Kaczorowski, Tymoteusz Kasprzak, Leon Styperek, Szymon Wołąkiewicz, Mateusz Oszmiański, Mateusz Szymański, Mateusz Oleszyński, Tomasz Wegner, Stanisław Dziubałka, Igor Czerniak, Adam Popiół, Adam Tarnawski, Hubert Lesiuk.

Zapraszamy do kibicowania w przyszły weekend:
Sobota – mecz mistrzowski ligi D2 w której występują nasi zawodnicy z rocznika 2012 gramy z UKS Orlik Mosina ul. Konopnickiej 31 godz. 10
Niedziela – boisko w szreniawie mecz kontrolny z APR Dopiewo start godz. 10

Komentowanie jest wyłączone.