Dwa sparingi Trampkarzy C1 przed rozpoczęciem ligi WZPN

W tym tygodniu Trampkarze C1 rozegrali dwa mecze sparingowe w Szreniawie.
Jeden we wtorek z Grom Plewiska 2006 – drugi w sobotę z Akademią Reissa Grodzisk Wlkp. 2007.

Pierwszy sparing z Gromem rozpoczął się dla nas nieudanie, ponieważ zaczęliśmy na początku meczu od straty bramki.
W dalszej fazie gry drużyna Gromu miała jeszcze kilka znakomitych sytuacji, ale nie potrafiła zamienić ich na bramki.
W drugiej odsłonie meczu sytuacja się obróciła i to my mieliśmy więcej sytuacji bramkowych.
Dwie sytuacje bramkowe udało nam się zamienić na bramki strzelcami byli Kuba Prętki asysta Kacper i Jacek Wierachowski.
Ostatecznie wygraliśmy mecz 2-1.

W drugim meczu jakby sytuacja się powtórzyła z wtorku i znów zagraliśmy pierwszą połowę słabo, w której tym razem straciliśmy aż 2 bramki.
O tej połowie było trzeba jak najszybciej zapomnieć i w drugiej wyjść w pełni skoncentrowanym bo odrobić dwie bramki to nie lada wyczyn.
W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, stwarzając sobie więcej sytuacji a w obronie zagraliśmy na zero z tyłu.
W 65 minucie przyszło przełamanie naszej drużyny, która strzeliła bramkę na 1-2. Strzelcem bramki został Franek Bucikiewicz po dograniu Kuby Prętkiego. 5 minut później po ładnej akcji indywidualnej w polu karny Kacpra Zimowskiego i dograniu do Kuby Prętkiego wyrównujemy wynik meczu na 2-2.
Kuba dopełnił tylko formalności dokładając nogę i strzelając swoją drugą bramkę w tym tygodniu.
Drużyna uwierzyła w siebie, że jeszcze może wygrać ten mecz i przyspieszyła co było owocem 3 bramki, którą strzelił Jacek Wierachowski po asyście Antka Rosy.
Jacek zachował się w tej akcji jak prawdziwy Lis pola karnego i zimną krwią umieścił piłkę w siatce.
Mimo, że mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, aby podwyższyć wynik meczu niestety nie udała się chłopakom ta sztuka.
Ostatecznie mecz wygrywamy 3:2.
Wielkie Brawa dla chłopaków, że potrafili w dwóch sparingach odrobić stratę bramek.

Skład:
Maks Suwiczak, Antek Żeromski, Wojtek Chwaliński, Adrian Danielak, Filip Siekierski, Rafał Wasiak, Kacper Zimowski, Kuba Prętki, Franek Bucikiewicz, Jacek Wierachowski, Antek Rosa, Kacper Strzelec, Kacper Starczewski, Aleks Kodyniak, Robert Rybarczyk.

Za tydzień Trampkarze C1 rozpoczynają już ligę w sobotę o 11.00 w Luboniu, rywalem naszym będzie SF Luboń.

Jeśli uważasz, że dla sportowego rozwoju potrzebujesz zmian, nowego impulsu, otwarcia innego etapu – zapraszamy!

• Przyjdź i rozwijaj się z nami: w przemyślany sposób, dobrej atmosferze, korzystając z doskonałej bazy szkoleniowej w gminie Komorniki.
  • W pracy szkoleniowej na pierwszym planie stawiamy na rozwój umiejętności piłkarskich u młodych zawodników. Wyniki – są pochodną umiejętności.
  • Wierzymy, że dobra atmosfera w zespole jest sprzymierzeńcem w rozwoju zawodnika i realizacji wspólnych drużynowych celów.