Bezbarwny Płomień przygasł w Komornikach

Wielkopolska Komorniki mimo kilku osłabień kadrowych pokonała na własnym stadionie wyżej notowanego i bardziej doświadczonego rywala z Przyprostyni 2:1. Goście chociaż bardziej ograni w tej klasie rozgrywkowej nie zdołali zdobyć nawet jednego punktu w Komornikach. W sezonie 2009/2010 goście na inauguracje tamtych rozgrywek pokazali nam jak należy grać w tej klasie rozgrywkowej pokonując nas 6:1. Na wiosnę tego samego sezonu 09/10 już tak łatwo z nami nie mieli i w rewanżu na wiosnę wygraliśmy w Przyprostyni 1:0. To niedzielne spotkanie 31 pazdziernika pokazało iż każdy z każdym może wygrać jak i przegrać. Oczywiście mecz wygra ta ekipa która strzela bramki. W tym dniu to my je zdobywaliśmy i dopisujemy sobie kolejne trzy oczka. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Waskowski Maciej w 55 minucie i Szymański Adrian w 65. Przyjezdni zdołali strzelić bramkę kontaktową w 85 minucie spotkania.

EWPA Wielkopolska Komorniki – Płomień Przyprostynia 2:1 (0:0)

Wielkopolska;Kiciński, Waskowski Marcin (80’Mączyński), Soboczyński, Wojciechowski, Wasilewski, Małecki (89’Łukasik), Becker, Szymański, Degórski, Brych, Waskowski Maciej.
Bramki: 55′ Waskowski Maciej, 65′ Szymański Adrian, 85′ Płomień.

W najbliższej kolejce czeka nas mecz w Buku z NKS Niepruszewo. Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 listopada o godz. 14.00. Zbiórka zawodników na stadionie w Komornikach o 12.30.

W czwartek nie odbędzie się trening na Orliku w Wirach.