1 maja Seniorzy z remisem

W sobotę 1 maja pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki podejmował drużynę Promienia Opalenica. Obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko z dużą ilością sytuacji podbramkowych i goli. Mecz rozpoczął się najgorzej jak mógł dla gospodarzy bo już w 1 minucie goście wywalczyli rzut karny i objęli prowadzenie. Mimo optycznej przewagi i kilku dobrych sytuacji to dopiero w 45 minucie Wielkopolska doprowadziła do wyrównania po pięknym strzale z 18 metrów Filipa Goeldnera.
Druga połowa to “prawdziwe piłkarskie widowisko” w którym było wszystko co kochają kibice. Od 46 minuty to Wielkopolska dominowała na boisku lecz w 56 minucie Promień wyprowadził wzorową kontrę i zrobiło się 1-2. W 63 minucie ponownie goście pokazali że bardzo dobrze czują się w grze z kontry i było już 1-3, ale już minutę później pięknym strzałem w okienko bramki gości popisał się Michał Kaczmarek i wynik był 2-3.
Po tej bramce gospodarze nabrali wiary, że można jeszcze losy meczu odwrócić i tak w 75 minucie Mateusz Skrzypczak strzałem głowa doprowadził do remisu 3-3. Końcowe minuty do kilka bardzo dobrych sytuacji Wielkopolski m. in. Damiana Górnego i Łukasza Wojciechowskiego lecz bramkarz gości nie dał się pokonać i mecz zakończył się podziałem punktów.

Wielkopolska Komorniki-Promień Opalenica 3-3.

1 min. 0-1
45 min. 1-1 Filip Goeldner as Aleksander Deckert
56 min. 1-2
63 min. 1-3
64 min. 2-3 Michał Kaczmarek as Alex Machnicki
75 min. 3-3 Mateusz Skrzypczak as Hubert Chełmiński

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek, Marcin Depczyński ( kapitan), Arkadiusz Jopek, Filip Konieczny, Jakub Ignasiak, Cezary Janczewski, Filip Goeldner, Mateusz Fabisz, Mateusz Wiśniewski, Hubert Chełmiński, Aleksander Deckert , Mateusz Skrzypczak, Alex Machnicki, Michał Kaczmarek, Damian Górny , Łukasz Wojciechowski, Maciej Polaczyk.